Booking conditions and privacy policy

Broneeringu tingimused

1. Tellimistingimused
1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkondade www.hansahotell.ee (edaspidi Hansahotelli broneerimise keskkond) omaniku Hansahotell-Tartu OÜ vahel Hansahotelli broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Hansahotelli broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
1.4. Hansahotel ei müü alkoholi alla 18-aastastele klientidele. Hotellil on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikuttõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest. Alaealise poolt tehtud alkohoolseid jooke sisaldavate lisatellimuste ettemaks tagastatakse ainult alkohoolse joogi maksumuse ulatuses isikule, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hinnainfo
2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
2.2. Populaarsematele kuupäevadele aastas soovime ettemaksu.
2.3. Kui hotellitoa eest ei ole eelnevalt tasutud, siis tuleb tasuda hotelli saabumisel kohalikus valuutas. Hotellis saab maksta nii deebet- kui ka krediitkaardiga või sularahas. Aktsepteerime järgmisi krediitkaarte: VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard.

3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele
3.1. Kliendi poolt Hansahotelli broneerimise keskkonna vahendusel ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimise keskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
3.2. Online broneerimise keskkonnas määratud summa tasumine toimub kas arve alusel (nõutavamate kuupäevade puhul) või hotelli saabudes kohapeal.

4. Tellimine ja tellimuse kinnitus
4.1.Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi nimi, telefoninumber, e-mail, aadress, saabumise kuupäev ja ööde arv. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.

5. Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine
5.1. Majutuse ja majutuse pakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuse pakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimise keskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuse paketi hinnakirjelduses. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
5.2. Majutuse ja/ või majutuse paketi kehtivus on majutuse ja/ või majutuse paketi alguse ja lõpu kuupäev. Kehtivusaja ületamisel muutub majutus ja/ või majutuse pakett kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.
5.3. Tellimuse muutmiseks palun tehke uus tellimus ja tühistage eelmine. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaolev toa kategooria.

6. Konfidentsiaalsus
6.1. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Hansahotell-Tartu OÜ ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta.

7. Hotelli kohustused külalise ees ja lisainfo hotelli kohta
7.1. Kui olete saanud hotellitoa tellimuse kinnituse, kuid selgub, et hotell ei saa teile võimaldada tellitud hotellituba, siis hotellil on kohustus pakkuda teile ilma lisamaksuta paremat toakategooriat või siis tuba sama tasemega hotellis.
7.2. Saabumine ja lahkumine. Hotellituba on teie kasutuses saabumispäeval kella 15.00-st kuni lahkumispäeval kella 12.00-ni. Tuba hoitakse saabumispäeval kuni kella 18.00-ni. Hilisemast saabumisest palume ette teatada.
7.3. Suitsetamisreeglid. Meie hotellis on kõik toad mõeldud mittesuitsetajatele. Kui hotelli külaline rikub suitsetamiskeelu korda, on hotellil õigus nõuda kliendipoolset kulude hüvitamist.
7.4. Lemmikloomad. Lemmikloomad on ei ole lubatud.
7.5. Laste hinnapoliitika. Lapsed 0-6 a. tasuta; 7-15 a. tuleb tasuda lisavoodi hind 25€.
7.6. Parkimine. Tasuta parkimine vabade kohtade olemasolul hotelli juures asuvas parklas.

8. Muu
8.1 Kliendi ja Hansahotell-Tartu OÜ vahel broneerimise keskkonna vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed
Ettevõtte nimi: Hansahotell-Tartu OÜ
Reg. nr: 10914801
KMKR nr: EE100820614
Aadress: Turu 27a, Tartu, 50106
Telefon: +372 7 371 800
GSM: +372 56 981 700
E-mail: info@hansahotell.ee
Kodulehekülg: www.hansahotell.ee
ARVELDUSARVE:
SEB Pank
IBAN: EE181010220030160010
SWIFT: EEUHEE2X

 

Privaatsuspoliitika

Klientide parimaks teenindamiseks ja lepinguliste suhete korrektseks täitmiseks kogub, säilitab, avaldab, edastab ja talletab Hansahotell klientide andmeid vastavalt Eesti Vabariigi seadustele ja Euroopa Liidu õigusaktidele.

Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.

Hansahotell ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.

Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Ostjalt tellimuse vormistamisel (ees-ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress).

Muude andmete kogumine – kogume ka isikustamata andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (brauseri versioon, keele eelistus, asukoht, lehel viibitud aeg jne) ja mida käsitleme kui üldistatud klienditegevuste käitumist Hansahotell broneerimismootoris. Need andmed koondatakse ja kasutatakse broneerimismootori teenuse/toote täiendamiseks.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused – broneerimismootorit kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest Hansahotelli kodulehel. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust e-postil info@hansahotell.ee